Kategorie
Artyści

ARIANA GRANDE TRIBUTE – HARIANA

ARIANA GRANDE TRIBUTE – HARIANA
11 czerwca 2022 r. [sobota]

Ariana Grande to amerykańska piosenkarka, kompozytorka, aktorka i autorka tekstów, która rozpoczęła swoją oszałamiającą karierę w 2008 roku jako zaledwie piętnastolatka. Ma na swoim koncie liczne role w serialach, programach telewizyjnych oraz filmach, jak również w przedstawieniach na Broadwayu, a w 2013 roku wydała swój pierwszy album studyjny. Obecnie Ariana skupia się głównie na muzyce i oprócz kolejnych pięciu albumów, w jej posiadaniu znalazły się również niezliczone tytuły oraz nominacje do wielu nagród przemysłu muzycznego, w tym także tych najbardziej prestiżowych jak Grammy, Brit czy Billboard Music Awards.

Na przestrzeni lat Ariana stała się motywacją, wzorem do naśladowania i inspiracją dla wielu wokalistek swojego pokolenia. Jedną z nich jest Hannah Thomas, która podobnie jak Ariana, już w młodym wieku rozpoczęła swoją przygodę ze sceną, rozwijając pasję do śpiewania i występów. Po kilku latach edukacji w uznanej, londyńskiej Italia Conti College oraz dalszego szlifowania swoich umiejętności, ta profesjonalna piosenkarka, tancerka i modelka zaangażowała się w projekt o nazwie Hariana, który stał się najlepszym brytyjskim tribute act Ariany Grande, a jej hołd złożony Arianie można było zobaczyć podczas imprez oraz festiwali w Wielkiej Brytanii i poza jej granicami.

Hariana prezentuje to, co najlepsze w twórczości Ariany Grande czyli świetną muzykę, dobre samopoczucie i pełen energii, zachęcający widzów do tańca występ, a na pierwszym miejscu oczywiście podczas każdego koncertu widoczna jest jej fascynacja muzyką Ariany, którą dzieli z rzeszami fanów na całym świecie.