Kategorie
Artyści

DUA LIPA TRIBUTE – DO IT LIKE DUA

DUA LIPA TRIBUTE - DO IT LIKE DUA
12 czerwca 2022 r. [niedziela]

Dua Lipa zadebiutowała na rynku muzycznym stosunkowo niedawno i jest dzieckiem social mediów, rozpoczynając swoją karierę dodawanymi w serwisie YouTube coverami słynnych artystów. Kilka lat później to jej autorskie utwory, jak na przykład „Levitating” biją w internecie rekordy popularności, a grono fanów stałe się powiększa również dzięki współpracom z innymi artystami m.in. Eltonem Johnem, Miley Cyrus czy Calvinem Harrisem.

Mimo młodego wieku i stosunkowo krótkiego stażu w branży, Dua Lipa doczekała się również artystek odtwarzających jej utwory z pasją i pełnią energii na scenach całego świata. Jednym z najbardziej autentycznych tribute show tej artystki jest Do It Like Dua – Tribute to Dua Lipa przygotowany przez znaną brytyjską wokalistkę i tancerkę Courtnay Reddy.

Dzięki kostiumom i choreografii, odwzorowującym kultowe występy tej jasno świecącej gwiazdy popu, Courtnay jako Dua Lipa Tribiute Do It Like Dua sprawia, że publiczność szybko dołącza do muzycznej fety i razem z nią śpiewa największe hity idolki  takie jak „Scared to be lonely”, „One Kiss” czy „Physical”, bawiąc się przy tym fantastycznie.