Kategorie
Artyści

ED SHEERAN EXPERIENCE

ED SHEERAN EXPERIENCE
12 czerwca 2022 r. [niedziela]

Eda Sheerana przedstawiać chyba nie trzeba. Ten obdarzony wspaniałym głosem, talentem i charyzmą właściciel rudej burzy włosów rozpoczął swoją przygodę z rynkiem muzycznym w 2005 roku, a już 6 lat później, w 2011, wdarł się na najważniejsze listy przebojów. Od tamtego czasu nieustająco tworzy swoją legendę, ciesząc się niesłabnącą popularnością. 

Oprócz wielu fanów Ed doczekał się również grupy najbardziej zagorzałych wielbicieli, którzy postawili sobie za cel szerzenie miłości do jego muzyki poprzez jej odtwarzanie dla innych. Jednym z najbardziej znanych, a na pewno najbardziej uznanym przedstawicielem jest Jack Shepherd, który za swoją działalność otrzymał już w 2019 roku National Tribute Music Award – prestiżową brytyjską nagrodę dla najlepszego artysty tribute. Cieszy się on uznaniem również samego Sheerana, który w samych superlatywach wypowiadał się o talencie Jacka.

Jack Shepherd jako Ed Sheeran Experience od 2015 roku, podczas koncertów na żywo, które zagrał dla takich gigantów jak BBC czy ITV, prezentuje szerokiej publiczności utwory swojego idola. Wśród nich znajdziemy takie hity, jak: „Thinking out loud”, „Perfect” oraz „Shape of you”. Podczas koncertu Ed Sheeran Experience 12 czerwca w Grudziądzu nie powinno zabraknąć również tych najnowszych piosenek z repertuaru Eda: „Shivers” czy „Bad habits”, które często możemy usłyszeć także w naszym radiowym eterze.