Kategorie
Artyści

SARA JAMES

SARA JAMES
11 czerwca 2022 r. [sobota]

Sara to młoda, ale już bardzo obiecująca i mogąca się pochwalić znaczącymi sukcesami piosenkarka i kompozytorka popowa. To zwyciężczyni czwartej edycji programu The Voice Kids oraz reprezentantka Polski w 19. Konkursie Piosenki Eurowizji dla Dzieci. 

Przygodę ze śpiewaniem zaczęła w wieku sześciu lat, a mając lat dwanaście, w roku 2020 stanęła na podium World Talent Show oraz zdobyła Srebrny Mikrofon w finale Lubuskiego Festiwalu Piosenki Pro Arte.

W 2021 roku wzięła udział w czwartej edycji programu The Voice Kids; gdzie w finale zwyciężyła po zdobyciu największego poparcia telewidzów. We wrześniu tego samego roku uczestniczyła w programie Szansa na sukces, wyłaniającym reprezentanta Polski w 19. Konkursie Piosenki Eurowizji dla Dzieci, a już 19 grudnia 2021 wystąpiła w finale Eurowizji Junior, w którym zajęła drugie miejsce, śpiewając autorski utwór „Somebody”. 

Pod koniec 2021 roku Sara wydała także swój pierwszy mini album noszący tytuł „Jak co roku”, który z pewnością jest dopiero początkiem wspaniałej kariery tej artystki, a kto wie, czy nie początkiem jej legendy.