Kategorie
Artyści

UK PINK FLOYD EXPERIENCE

UK PINK FLOYD EXPERIENCE
11 czerwca 2022 r. [sobota]

Pink Floyd to legenda nad legendami, która trwa ponad pół wieku. Od rozpoczęcia swojej działalności w 1965 roku zespół wydał 15 albumów zawierającym niezliczone hity, które na stałe  znalazły się w kanonach muzycznych i zapewniły grupie obecność na listach najpopularniejszych oraz najlepiej sprzedających się zespołów wszech czasów.  

Również i dzisiaj, takimi wydarzeniami, jak wydany niedawno singiel ze wsparciem dla walczącej Ukrainy, Pink Floyd zapisuje nowe karty swojej historii. Dlatego też dla nikogo nie będzie zaskoczeniem, że doczekali się oni wielu tribute bandów, wśród których jednym z najlepszych na świecie jest UK Pink Floyd Experience. 

Grupa ta podczas swojego show wykorzystuje najnowocześniejszy sprzęt i rozwiązania techniczne, aby mieć pewność, że muzyka w ich wykonaniu jest jak najbardziej zbliżona do oryginału, a brzmienie i oświetlenie są tym, czego można oczekiwać od koncertów zespołu odtwarzającego repertuar Pink Floyd. Udaje im  się to z powodzeniem od lat i na licznych scenach, kiedy to wielu fanów legendarnych Floydów na koncertach UK Pink Floyd Experience mogło poczuć się jak na występach tej ikony rocka.

Hołd swoim muzycznym idolom, który podczas koncertów składają członkowie UK Pink Floyd Experience z pewnością przesycony będzie m.in. dźwiękami z kultowego „The Dark Side of the Moon” oraz utworami z ikonicznego albumu „Wish You Were Here” takimi jak „Shine On You Crazy Diamond” czy pochodzącego z płyty „The Wall” przeboju „Another Brick In The Wall”, bo to właśnie one budowały, budują i budować będą legendę Pink Floyd.